Välkommen till JBR-Konsult

Vi förenklar och effektiviserar med rätt underlag för era projekt

Våra tjänster Kontakta oss

 

JBR-Konsult AB

 

Vi är en komplett byggingenjörsbyrå med minst sagt gedigen erfarenhet som ritat tusentals projekt genom åren. Vad kan vi hjälpa dig med?

Bild

Bengt Jakobsson

Arkitektritningar och VVS

090 71 38 31

bengt@jbrkonsult.se

Bild

Tobias Ljungblad

Konstruktionsritningar

090 71 38 36

tobias.ljungblad@jbrkonsult.se

Bild

Daniel Tarander

Arkitektritningar, VVS och CAD

090 71 38 33

daniel@jbrkonsult.se

Bild

Bie Enqvist

Arkitektritningar och bygglovhandlingar

090 71 38 32

info@jbrkonsult.se

Bild

Bengt Johansson

CAD ritningar

090 71 38 34

johansson@jbrkonsult.se

Bild

Per Lindström

VD

090 71 38 35

per.lindstrom@jbrkonsult.se

Bild

Elias Larsson

Arkitektritningar

070 286 54 47

elias.larsson@jbrkonsult.se

Bild

Robert Mähler

Energi & VVS

070 286 54 17

robert.mahler@jbrkonsult.se

Bild

Alirio Garzon

Konstruktionsritningar

070 547 71 30

alirio.garzon@jbrkonsult.se

Bild

Elliot Sundlin

Arkitektritningar

073 893 73 41

elliot.sundlin@jbrkonsult.se

Bild

Maria Riis

Konstruktör

090 71 00 62

maria.riis@jbrkonsult.se

Bild

Niclas Ledin

Energi & VVS

090 71 00 63

niclas.ledin@jbrkonsult.se

Samarbetspartners i samma hus

Bild

Esbjörn Lindberg

VVS och byggledning

E-post

Kontakta oss

 

090-71 38 30

info@jbrkonsult.se

Lärlingsgatan 20, 904 22 Umeå

 

Namn
E-postadress
Telefonnummer
Meddelande

 
© 2019 JBR-Konsult AB
Information om cookies